Apie projektą

Nekilnojamojo turto projektai vienodėja, visi imame gyventi panašiuose namuose, o autentikos rasti darosi vis sunkiau. „Totorių sodas” – projektas norintiems gyventi kitaip; čia dera kontrastai: miesto centras su ramybe ir saugumu, istorija su šiandienos modernumu, inovacijos su klasika. 

Projekto lokacija – viena centrinių senamiesčio gatvių, kuri, neįprasta, bet yra atokiau nuo pagrindinių žmonių srautų, kas itin svarbu intensyvų gyvenimą gyvenantiems sostinės gyventojams. Vis dėlto vos kelių žingsnių atstumu pasiekiami svarbiausi Vilniaus objektai, kultūros vietos – nuo Nacionalinio dramos teatro bei Operos ir baleto rūmų, iki geriausių šalies restoranų. Šeimoms vieta taip pat patogi – netoliese yra darželių, mokyklų bei skverų, pačios gatvės eismas – neintensyvus.

Kurdami „Totorių sodą” pagalvojome apie viską – pradedant pamatiniais kokybės klausimais, baigiant unikalumu – kiekvienas savo gyvenime norime jaustis išskirtiniais. Gyvenimas čia – to garantas.

Didžiausias projekto išskirtinumas – privatus sodas Jūsų kieme. Žinomo bonsų meistro, knygos „Ryto rasos sodas” autoriaus, Kęstučio Ptakausko kartu su architektais Alvidu Songaila bei Mariumi Mateika specialiai „Totorių sodo” būsimiems gyventojams suprojektuota sodo erdvė – tai ramybės oazė viduryje dinamiškai gyvenančio Vilniaus senamiesčio.

Sodo augmenija suplanuota taip, kad žydėjimas gyventojus džiugintų nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens: obelys, sakuros, bonsai, hortenzijos, žalios gyvatvorės. Žiedai ir žaluma ramina ir įkvepia, padeda atsipalaiduoti ir mėgautis kasdiena.

Apie projektą

„Totorių sodas” – tai projektas, kuriame visi sprendimai priimti siekiant didžiausio komforto ir estetikos lygio būsimiems gyventojams.

Projektui naudojamos A+ klasės medžiagos, įrengiama rekuperacinė vėdinimo sistema, kondicionavimo sistema, liftai iš parkingo į visus aukštus, langai su padidinta garso izoliacija į gatvės pusę, siekiant užtikrinti maksimalų komfortą ir ramybę „Totorių sodo” gyventojams.

Negana to, visuose butuose išvedžiojamas grindinis šildymas su atskiromis šildymo zonomis, įstatomi A+ klasės mediniai langai, butų durys – aukštos klasės, šarvo tipo su medienos dekoru.

 

Pagalvojome ir apie laiptines – jų interjeras puoštas natūralaus akmens detalėmis bei natūraliomis akmens plokštėmis tam, kad nuo pat pirmo žingsnio į savo namus jaustumėtės supami to, kas šiandien yra geriausia.

„Totorių sodas” – ieškantiems kokybės, autentikos, ramybės ir aktyvaus gyvenimo derinio Vilniaus senamiesčio širdyje, norintiems kurti unikalią kasdienybę ir jaustis Vilniaus istorijos dalimi.

Totorių sodas - Totorių sodas - Totorių sodas - Totorių sodas - Totorių sodas - Totorių sodas - Totorių sodas - Totorių sodas - Totorių sodas - Totorių sodas -
„Ilgam“ - NT vystytojai „Ilgam“ - NT vystytojai „Ilgam“ - NT vystytojai „Ilgam“ - NT vystytojai „Ilgam“

Esame NT vystytojų komanda "Ilgam": šiuolaikiški miesto istorijos tęsėjai. Tikime, kad namai turi būti ne tik modernūs, patogūs, bet ir savo egzistavimu tęsti mūsų miesto istoriją išsaugant tai, kas brangiausia. 

Mūsų projektai yra tiems, kurie ieško autentikos ir unikalumo, kurie nori kasdien jaustis gyvenantys išskirtinėje vietoje ir išskirtiniuose namuose. 

Siekiame, kad projektuose derėtų kontrastai: renkamės istoriškas ir įdomias lokacijas, bet deriname jas su šiandienos inovacijomis. Suprantame, kad būstas turi leisti gyventi privatų gyvenimą be jokių išorės trikdžių, kurti sąlygas atsipalaiduoti, pailsėti, atrasti džiaugsmą ir išskirtinį įkvėpimą. Esame šiuolaikiški miesto istorijos tęsėjai, galvojantys ir kuriantys ilgam.

"Ilgam" komandą vienija ilgametė patirtis, ambicijos ir meilė istorijai bei architektūrai. Nematome projektų kaip sienų ir stogo. Matome juos kaip vietas, kur žmonės kurs gyvenimus, kur tęsis miestų istorijos.

Patys mėgstame išskirtinumą ir suprantame to vertę – ne tik kaip ilgametę investiciją į nekilnojamąjį turtą, bet ir investiciją į savo gyvenimo kokybę. Mums unikalumas ir autentika nėra tik skambūs žodžiai, mums tai – kertinis kriterijus kuriant naujus projektus.Susisiekite su mumis

Gabija Matonytė-Bimbirienė +370 615 33 956 gabija@totoriusodas.lt

Žinutė išsiųsta sėkmingai!

Žinutės išsiųsti nepavyko

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau